Nieuws

HLB Blömer accountants en adviseurs bestaat honderd jaar

Het in Nieuwegein gevestigde accountantskantoor HLB Blömer accountants en adviseurs viert deze week zijn honderdste verjaardag.

Het kantoor werkt sinds 2015 landelijk samen met HLB Nederland en is met circa 80 medewerkers en duizend klanten in 2017 actief in de accountantsmarkt in de regio Utrecht. De huidige directie is trots op het behalen van deze mijlpaal en viert dat deze week met haar relaties met een evenement in het bijzijn van de kleinkinderen van de oprichter.

In 1917 opende de heer F.A. Blömer, als een van de eerste voltijdse accountants in Nederland, zijn kantoor in Utrecht. Zijn zoon J. Blömer volgde hem na de Tweede Wereldoorlog op. Ondanks dat er sinds 1979 geen Blömer meer actief is in de organisatie, is de naam altijd gehandhaafd door het kantoor. 

Aanmelden nieuwsbrief

Ontvang elke werkdag (maandag t/m vrijdag) de laatste nieuwsberichten, opinies en artikelen in uw mailbox.

Bent u NBA-lid? Dan kunt u zich ook aanmelden via uw ledenprofiel op MijnNBA.nl.