Petri Hofsté commissaris bij KAS Bank
Petri Hofsté RA is voorgedragen als nieuwe commissaris bij KAS Bank. Het voornemen van de raad van commissarissen is om haar te benoemen tot voorzitter van het audit committee.
KAS Bank is specialist in effectendienstverlening en risico- en rapportagediensten aan professionele partijen in de pensioen- en effectenwereld. Later dit jaar zal een Buitengewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders over de benoeming besluiten.
Hiervoor was Hofsté in diverse functies werkzaam bij KPMG, ABN AMRO, RBS, De Nederlandsche Bank (DNB) en APG. Zij startte haar carrière bij KPMG, waar zij audit partner was in de Financial Services Groep. Bij ABN AMRO vervulde ze onder meer als directeur-generaal de functie van hoofd Finance en plaatsvervangend cfo, en bij RBS was zij cfo. Bij DNB was zij in de periode van 2010 tot 2013 divisiedirecteur toezicht banken.
Op 1 januari 2013 begon ze als chief finance and risk officer (cfro) bij uitvoeringsorganisatie APG (Algemene Pensioen Groep). In oktober van hetzelfde jaar verliet ze dat bedrijf echter alweer wegens "verschil van inzicht over de reikwijdte en invulling van de functie van cfro".
Hofsté vervult een aantal nevenfuncties, waaronder die van commissaris bij BNG Bank en penningmeester van de Vereniging Hendrick de Keyser.