Nieuws

Alan de accountant

Op 16 april 2008 overhandigde oud-voorzitter Jan Helderman aan koningin Beatrix het boekje 'Anne May en de geheimen van de RA's' ter gelegenheid van de opening van het NIVRA-kantoor. Een boekje voor kinderen van groep 8 van de basisschool om te leren bewust om te gaan met geld. Dit idee is nu ook in Engeland opgepikt.

Engeland koos voor een meer eigentijdse uitgave, namelijk het e-book, te lezen op de iPhone.
Alan the Accountant moet kinderen enthousiast maken voor het beroep van accountant.

Voor het geld hoef je het niet te laten. Het boek kost £ 0.59 (€ 0,71) voor 5,4 mb. Het boekje is uiteraard wel in het Engels.

Jinky Fox, de auteur, had ooit graag zelf accountant willen worden, maar is het artistieke pad ingeslagen. Maar zijn enthousiasme voor het accountantsberoep is er niet minder om geworden. Door het schrijven van dit kinderboek hoopt hij dat cijfers voor kinderen gaan leven en absoluut niet saai zijn.

Aanmelden nieuwsbrief

Ontvang elke werkdag (maandag t/m vrijdag) de laatste nieuwsberichten, opinies en artikelen in uw mailbox.

Bent u NBA-lid? Dan kunt u zich ook aanmelden via uw ledenprofiel op MijnNBA.nl.