Nieuws

Pilot ING en intermediairs: versnellen kredietaanvraag met SBR

ING en tien intermediairs starten op 15 november een pilot om het kredietaanvraagproces voor ondernemers fors te versnellen. Het gebruik van Standard Business Reporting (SBR) speelt hierin een cruciale rol.

Afgelopen woensdag hebben ING en de deelnemende intermediairs een samenwerkingsovereenkomst getekend. Hierin spreken ING en de intermediairs af dat de bank tijdens de pilotperiode kredietaanvragen van ondernemers onder 500.000 euro binnen vier werkdagen beoordeelt. Voor kredietaanvragen tussen 500.000 en 1.000.000 euro geeft ING binnen tien werkdagen uitsluitsel. Voorwaarde is dat de intermediair de jaarcijfers via SBR aanlevert en dat alle benodigde gegevens compleet zijn.

De tien intermediairs waarmee ING in deze pilot samenwerkt zijn: GIBO Groep, Reeleezee, CreAim, Meeuwsen ten Hoopen, Nicolai Tabak, Roza Accountants & Adviseurs, Berk, De Keijzer Nipius & Co Accountants, Adbeco Accountants en Belastingadviseurs en Lentink Accountants/Belastingadviseurs.

Gerelateerd

Aanmelden nieuwsbrief

Ontvang elke werkdag (maandag t/m vrijdag) de laatste nieuwsberichten, opinies en artikelen in uw mailbox.

Bent u NBA-lid? Dan kunt u zich ook aanmelden via uw ledenprofiel op MijnNBA.nl.