Nieuws

GIBO: omzet 2008 plus 15 miljoen

GIBO Groep heeft in 2008 een omzetstijging van bijna vijftien miljoen euro gerealiseerd. De omzet is het afgelopen jaar de grens van 100 miljoen euro gepasseerd.

De omzet van het kantoor is in het afgelopen decennium meer dan verdubbeld: in 1997 realiseerde de GIBO Groep voor het eerst meer dan 100 miljoen gulden omzet. Over 2008 is dit bedrag gestegen naar 105 miljoen euro. 

Voor 2009 is de prognose dat de omzet verder groeit naar 115 miljoen euro. De stijging is vooral toe te schrijven aan autonome groei. GIBO verwacht meer advies en accountancy voor bestaande klanten en een aanzienlijke toename van het aantal nieuwe klanten. 

Het kantoor zegt relatief weinig last te hebben van de economische crisis. "De eigendomstructuur geeft de organisatie het vermogen zich te blijven richten op continuïteit. De behaalde winst wordt geïnvesteerd in groei en verdere ontwikkeling van de dienstverlening. In 2008 heeft de organisatie meer dan gemiddeld kansen gegrepen. Er is 15 miljoen euro geïnvesteerd in de professionaliteit en kwaliteit van de dienstverlening en in de groei van het marktaandeel. De omvang van de investeringen hebben het resultaat over 2008 gedrukt, dit is desondanks uitgekomen op 2,6 miljoen euro." 

De GIBO Groep heeft van alle accountantsorganisaties in Nederland de meeste mkb-ondernemers als klant. In 2008 maakte de mkb-sector 70 procent uit van de omzet van de GIBO Groep. In de agrosector, die gekenmerkt wordt door schaalvergroting en bedrijfsstakingen, is het marktaandeel ook gegroeid. 

Het aantal medewerkers is het afgelopen jaar gestegen van 1.274 naar bijna 1.500. GIBO Groep is naar omzet gemeten de zesde accountantsorganisatie van Nederland.

Gerelateerd

Aanmelden nieuwsbrief

Ontvang elke werkdag (maandag t/m vrijdag) de laatste nieuwsberichten, opinies en artikelen in uw mailbox.

Bent u NBA-lid? Dan kunt u zich ook aanmelden via uw ledenprofiel op MijnNBA.nl.