Flynth in Mini naar klant
Medewerkers van Flynth adviseurs en accountants BV gaan vaker naar de klant. En dat doen zij nu in een Mini "voorzien van de opvallende eigentijdse 'Flynth-look'". De eerste twaalf exemplaren zijn half september geleverd.
Flynth (voorheen LTB), heeft na een klanten- en marktonderzoek in april van dit jaar een herpositionering doorgevoerd. "Kernpunten bij de herpositionering waren onder andere een duidelijkere, onderscheidende positie in de markt met een frissere, moderne uitstraling, sterke regionale kantoren waar alle expertise aanwezig is en een uitstekende bereikbaarheid."
Daarbij hoort volgens het kantoor dat de medewerkers meer aanwezig zijn bij de klanten, zowel figuurlijk als letterlijk. Daarom heeft Flynth de Mini's aangeschaft. Die keuze was volgens het kantoor simpel, want "bij een dynamische, onderscheidende en eigentijdse organisatie past een dito automerk!"