Herman Dijkhuizen nieuwe bestuursvoorzitter KPMG
Herman Dijkhuizen (47) wordt de nieuwe bestuursvoorzitter van KPMG. Hij volgt Ben van der Veer op, die met ingang van 1 oktober 2008 na 32 jaar afscheid neemt van KPMG.
Dijkhuizen, momenteel vice-voorzitter van de Raad van Bestuur, zal zitting nemen in de International Board van KPMG International en in de Board van de KPMG EMA Regio (Europa, Midden-Oosten en Afrika). Naast de voorzitterspositie is hij verantwoordelijk voor de Human Resource en Management Development portefeuille in de Raad van Bestuur en zal sterk betrokken blijven bij marktgerichte activiteiten en een aantal cliënten.
Van der Veer is tien jaar voorzitter van de Raad van Bestuur geweest en is in deze capaciteit ook lid geweest van de International Board en het International Management Committee van KPMG International. De laatste drie jaar was hij ook voorzitter van de Board van de KPMG EMA Regio. Hij zal zich na zijn KPMG-carrière gaan richten op commissariaten bij verschillende bedrijven en zich inzetten voor organisaties met een maatschappelijke, sociale of culturele doelstelling.