Nieuws

Omzet BDO stijgt ruim 7 procent

De omzet van BDO CampsObers steeg het afgelopen jaar met 7,1 procent, van 184,1 miljoen euro in 2006 naar 197,3 miljoen euro in 2007.

De omzet van de accountants nam toe met 7,2 procent, de belastingadviseurs boekten een omzetstijging van 4,2 procent. De Special Services realiseerden de sterkste stijging met 14,9 procent.

Het totaal aantal medewerkers, inclusief partners, steeg in 2007 naar 1.987, een stijging van 64 mensen. Het aandeel vrouwen nam in 2007 eveneens toe, van 43,5 procent in 2006 tot 44,2 procent in 2007. De gemiddelde omzet per fte steeg tot 109.000 euro, tegenover 104.000 euro in 2006.

BDO zegt in het persbericht bij de jaarcijfers de zorg en kritiek van investeerders, ondernemers en toezichthouders over de hegomonie van de big four bij controles van grote en beursgenoteerde ondernemingen te delen. "In onze visie is het voor alle betrokken partijen van belang dat er een gezonde marktwerking is", aldus Martin van Roekel, bestuursvoorzitter van BDO. "Evident is dat middelgrote organisaties niet kunnen volstaan met de roep om gezondere marktwerking. Zij zullen ook moeten investeren om dit mogelijk te maken. BDO heeft dat de afgelopen jaren gedaan en zal dat blijven doen. Niet alleen in Nederland, maar in tal van andere landen. Daarnaast is het belangrijk dat de perceptie bij marktpartijen verandert en meer overeenkomt met de realiteit."

Gerelateerd

Aanmelden nieuwsbrief

Ontvang elke werkdag (maandag t/m vrijdag) de laatste nieuwsberichten, opinies en artikelen in uw mailbox.

Bent u NBA-lid? Dan kunt u zich ook aanmelden via uw ledenprofiel op MijnNBA.nl.